Bulgaria Insurance

Кариери

Експерт в Дирекция Управление на човешки ресурси

„Застрахователна компания България Иншурънс” АД е динамично развиваща се общозастрахователна компания, един от лидерите в здравното застраховане в България.

Във връзка с разширяване на дейността си, Дружеството търси да назначи на трудов договор служител, изпълняващ длъжността Експерт в Дирекция "Управление на човешки ресурси".

Задължения и отговорности:

  • Активна комуникация с кандидати и колеги;
  • Създаване и публикуване на обяви за работа в различни платформи;
  • Селекция на кандидати;
  • Организиране и провеждане на интервюта;
  • Планиране и организиране на външни и вътрешни обучения за служителите;
  • Участие в дейностите по оценка на представянето и програми за кариерно развитие
  • Организиране и координиране участие в кариерни форуми;
  • Участие в развитието на работодателската марка.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование степен бакалавър или студент последна година по специалностите Психология или Човешки ресурси;
  • Екипен играч, отговорен, позитивен и активен;
  • Мотивация за развитие в сферата на човешките ресурси;
  • Отлични комуникационни умения;
  • Способност за организиране и планиране на времето;
  • Много добри компютърни умения (Microsoft Office);
  • Отлична езикова грамотност;
  • Владеене на английски език е силно предимство.

Ние предлагаме:

  • Възможност за професионално и кариерно развитие;
  • Участие във вътрешни и външни обучения;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Карта за спорт с достъп до над 900 спортни обекта в цялата страна;
  • Преференциални условия при ползване на продукти и услуги на Дружеството;
  • Много добра работна среда.

Документи за кандидастване: Автобиография и актуална снимка.

Ако желаете да се присъедините към нас и станене част от екипа на "Застрахователна Компания България Иншурънс" АД, следва да подадете необходимите документи директно от бутона "Кандидаствай".

Ще се свържем само с одобрените кандидати! Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

С подаване на документите си за кандидастване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

Експерт Продажби Общо застраховане

Във връзка с разширяване на дейността си, Дружеството търси да назначи на трудов договор служител, изпълняващ длъжността Експерт Продажи Общо застраховане.

  • Осъществява директен контакт и комуникация с клиенти и застрахователни посредници;
  • Осигурява комплексно консултиране и обслужване на клиентите;
  • Презентира застрахователните продукти и осъществява директни продажби;
  • Проучва възможности, организира срещи и води преговори с потенциални и настоящи клиенти и посредници;
  • Подготвя оферти и сключва застрахователни договори;
  • Проследява навременните плащания по договори и контролира изпълнението им.

  • Висше образование;
  • Владеене на английски език на работно ниво;
  • Опит в сферата на Имуществено и Автомобилно застраховане ще се счита за предимство;
  • Отлична компютърна грамотност- MS Office;
  • Организираност, отговорност и умение за работа в екип.

  • Възможност за професионална реализация и кариерно развитие;
  • Стимулиращо възнаграждение, обвързано с трудовото представяне;
  • Социален пакет, включващ:
  1. Ваучери за храна;
  2. Допълнителна здравна застраховка;
  3. Възможност за гъвкаво работно време;
  4. Възможност за работа от разстояние;
  5. Отлична офис среда и приятелски колектив.

Документи за кандидастване:

  • Автобиография и актуална снимка;
  • Мотивационно писмо.

Уведомление за поверителност за кандидати за работа, служители и изпълнители по граждански договори

Login Search call EN
Вход за клиенти Вход за партньори Вход за лечебни заведения
24/7 Център за обслужване на клиенти +359 700 13 555