Bulgaria Insurance

Кариери

Уведомление за поверителност за кандидати за работа, служители и изпълнители по граждански договори

ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК/СПЕЦИАЛИСТ СЛЕДПРОДАЖБЕНО ОБСЛУЖВАНЕ

Застрахователна компания България Иншурънс АД е динамично развиваща се общозастрахователна компания, един от лидерите в здравното застраховане в България. Във връзка с разширяване на дейността си, дружеството търси да назначи на трудов договор служител, изпълняващ длъжността Технически сътрудник/Специалист следпродажбено обслужване

Описание на длъжността:

    Ако Вие желаете:

    • да се развивате в успешен екип, който цени вашата индивидуалност, уникални знания и опит;
    • да се развивате като професионалист в динамична и предизвикателна среда;
    • и притежавате аналитично мислене, организираност и готовност за поемане на отговорност;
    • и имате отлични комуникативни качества.

    Вашата роля ще бъде:

    • Изготвяне на системни добавъци по застрахователни договори;
    • Изготвяне на застрахователни карти на застраховните лица;
    • Осъществяване на контрол върху цялостната окомплектованост на досиетата на застрахователните договори;
    • Поддържане на постоянен контакт с всички звена в компанията във връзка с доброто обслужване на клиентите;
    • Изготвяне и изпращане на писма, справки и информация до клиенти и посредници при обслужването на застрахователните договори.

    Изисквания към кандидатите:

    • Средно образование;
    • Опит в сферата на застраховането е предимство;
    • Компютърна грамотност- MS Office;
    • Организираност и умения за спазване на срокове;
    • Комуникативност и умения за работа в екип и с клиенти;
    • Владеене на чужд език е предимство

    Ние предлагаме:

    • Възможност за професионална реализация;
    • Възможност за кариерно развитие;
    • Стимулиращо възнаграждение, обвързано с трудовото представяне и допълнителен социален пакет;
    • Динамична работна среда.

    Документи за кандидатстване:

    • Автобиография и актуална снимка;
    • Мотивационно писмо.

    Ако желаете да се присъедините към нас и да станете част от екипа на „ЗК България Иншурънс” АД , моля да подадете необходимите документи директно от бутона „Кандидатствай” в срок до 10.03.2019 г.

    Ще се свържем само с одобрените кандидати! Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
    С подаване на документите си за кандидатстване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

    ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

    Застрахователна компания България Иншурънс АД е динамично развиваща се общозастрахователна компания, един от лидерите в здравното застраховане в България.Във връзка с разширяване на дейността си, дружеството търси да назначи на трудов договор служител, изпълняващ длъжността Технически сътрудник.

    Задължения и отговорности:

    • Осъществява първоначалния контакт с външните за Дружеството лица;
    • Отговаря на входящи телефонни обаждания;
    • Въвежда в информационната система на Дружеството информация, свързана със застрахователните договори;
    • Участва в деловодната дейност на Дружеството;
    • Класира и архивира документи;
    • Сканира документи.

    • Завършено висше образование ще се счита за предимство;
    • Професионален опит в застраховането ще се счита за предимство;
    • Добро владеене на английски език ще се счита за предимство;
    • Добра компютърна грамотност - MS Office, Internet, специализиран софтуер;
    • Умения за работа в екип;
    • Добра комуникативност и инициативност за решаване на комплексни и сложни задачи в динамична среда;
    • Лоялност, прецизност и отговорност.

    • Конкурентно възнаграждение;
    • Документи за кандидатстване:

    Ако желаете да се присъедините към нас и да станете част от екипа на „ЗК България Иншурънс” АД , моля да подадете необходимите документи директно от бутона „Кандидатствай”.

    Login Search call
    Вход за клиенти Вход за партньори Вход за лечебни заведения
    24/7 Център за обслужване на клиенти +359 700 13 555